2023 | 2013-14 | 2003-04 |
2022 | 2012-13 | 2002-03 |
2021 | 2011-12 | 2001-02 |
2019-20 | 2010-11 | 2000-01 |
2018-19 | 2009-10 | |
2017-18 | 2008-09 | |
2016-17 | 2007-08 | |
2016 | 2006-07 | |
2015 | 2005-06 | |
2014 | 2004-05 |
Jornada 1 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
---|---|---|---|---|---|
09/09/2023 | Os Carrís | Extremadura Hernández | |||
09/09/2023 | Baltasar Pujales | Represas Rodríguez | |||
10/09/2023 | A Cheda | Casanova Cudeiro | |||
10/09/2023 | O Viso | Quintairos Rial | |||
10/09/2023 | Barreiro | Carrillo Chekhov | |||
10/09/2023 | Cantarrana | García López-Arias | |||
10/09/2023 | Ponte dos Brozos | Martínez Santos | |||
10/09/2023 | Manuel Candocia | Abel Bruzos | |||
10/09/2023 | A Porta Santa | Méndez López | |||
Jornada 2 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
16/09/2023 | A Seca | Cuesta Arribas | |||
17/09/2023 | Municipal | Padín Pita | |||
17/09/2023 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Miguéns Santiago | |||
17/09/2023 | García Hermanos | Lago Barreiro | |||
17/09/2023 | A Ribela | Estévez Blanco | |||
17/09/2023 | A Lomba | García Rodríguez | |||
17/09/2023 | As Eiroas | González González | |||
17/09/2023 | Oira | Polo Fraga | |||
17/09/2023 | O Morrazo | Alcalá Rey | |||
Jornada 3 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
23/09/2023 | Barreiro | Padín Pita | |||
23/09/2023 | Baltasar Pujales | Méndez Castro | |||
24/09/2023 | Municipal | Davila Fernández | |||
24/09/2023 | A Cheda | García Rey | |||
24/09/2023 | Os Carrís | Iñarrea García | |||
24/09/2023 | O Viso | Extremadura Hernández | |||
24/09/2023 | Cantarrana | Martínez Santos | |||
24/09/2023 | Ponte dos Brozos | Castro Gómez | |||
24/09/2023 | A Porta Santa | Carrillo Chekhov | |||
Jornada 4 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
30/09/2023 | A Seca | García Gómez | |||
01/10/2023 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Quintairos Rial | |||
01/10/2023 | García Hermanos | Polo Fraga | |||
01/10/2023 | A Ribela | Alcalá Rey | |||
01/10/2023 | A Lomba | Miguéns Santiago | |||
01/10/2023 | As Eiroas | García Rey | |||
01/10/2023 | Oira | García López-Arias | |||
01/10/2023 | O Morrazo | Espasandín Cores | |||
01/10/2023 | Manuel Candocia | Méndez López | |||
Jornada 5 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
07/10/2023 | Baltasar Pujales | Castro Castro | |||
08/10/2023 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Represas Rodríguez | |||
08/10/2023 | Municipal | Méndez Castro | |||
08/10/2023 | A Cheda | Iglesias Melón | |||
08/10/2023 | Os Carrís | Abel Bruzos | |||
08/10/2023 | O Viso | Espasandín Cores | |||
08/10/2023 | Barreiro | Lago Barreiro | |||
08/10/2023 | Cantarrana | Estévez Blanco | |||
08/10/2023 | A Porta Santa | García Rodríguez | |||
Jornada 6 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
12/10/2023 | Manolo Barreiro | Carrillo Chekhov | |||
12/10/2023 | Oira | Represas Rodríguez | |||
12/10/2023 | Ponte dos Brozos | Padín Pita | |||
14/10/2023 | A Ribela | Martínez Santos | |||
14/10/2023 | O Morrazo | Estévez Blanco | |||
15/10/2023 | García Hermanos | García Gómez | |||
15/10/2023 | A Lomba | Castro Gómez | |||
15/10/2023 | As Eiroas | Iñarrea García | |||
15/10/2023 | Manuel Candocia | Casanova Cudeiro | |||
Jornada 7 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
21/10/2023 | Municipal | Iglesias Melón | |||
21/10/2023 | Baltasar Pujales | García Rey | |||
22/10/2023 | García Hermanos | Miguéns Santiago | |||
22/10/2023 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Méndez López | |||
22/10/2023 | A Cheda | Extremadura Hernández | |||
22/10/2023 | Os Carrís | Davila Fernández | |||
22/10/2023 | O Viso | Méndez Castro | |||
22/10/2023 | Barreiro | Vidal Fonseca | |||
22/10/2023 | A Porta Santa | Alcalá Rey | |||
Jornada 8 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
28/10/2023 | Pasarón | Padín Pita | |||
28/10/2023 | Ponte dos Brozos | Abel Bruzos | |||
29/10/2023 | A Ribela | Casanova Cudeiro | |||
29/10/2023 | Municipal de Vilaxoán | Alcalá Rey | |||
29/10/2023 | As Eiroas | Quintairos Rial | |||
29/10/2023 | Oira | Castro Castro | |||
29/10/2023 | O Morrazo | Polo Fraga | |||
29/10/2023 | Manuel Candocia | Cuesta Arribas | |||
29/10/2023 | Cantarrana | Castro Alarcón | |||
Jornada 9 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
05/11/2023 | A Ribela | Davila Fernández | |||
05/11/2023 | García Hermanos | Espasandín Cores | |||
05/11/2023 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Vidal Fonseca | |||
05/11/2023 | Municipal | Quintairos Rial | |||
05/11/2023 | A Cheda | Carrillo Chekhov | |||
05/11/2023 | Os Carrís | Méndez Castro | |||
05/11/2023 | O Viso | Estévez Blanco | |||
05/11/2023 | A Madroa | Martínez Santos | |||
05/11/2023 | A Porta Santa | Castro Gómez | |||
Jornada 10 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
11/11/2023 | Manolo Barreiro | Cardoso Rodríguez | |||
11/11/2023 | Manuel Candocia | Miguéns Santiago | |||
11/11/2023 | Coia | Extremadura Hernández | |||
12/11/2023 | A Lomba | Lago Barreiro | |||
12/11/2023 | As Eiroas | Castro Castro | |||
12/11/2023 | Oira | García Rey | |||
12/11/2023 | O Morrazo | Castro Alarcón | |||
12/11/2023 | Ponte dos Brozos | Iglesias Melón | |||
12/11/2023 | Cantarrana | Iñarrea García | |||
Jornada 11 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
19/11/2023 | A Lomba | Davila Fernández | |||
19/11/2023 | A Ribela | Espasandín Cores | |||
19/11/2023 | García Hermanos | Méndez López | |||
19/11/2023 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | González González | |||
19/11/2023 | Municipal | García Gómez | |||
19/11/2023 | A Cheda | García López-Arias | |||
19/11/2023 | Os Carrís | Cuesta Arribas | |||
19/11/2023 | O Viso | García Rodríguez | |||
19/11/2023 | A Porta Santa | Vidal Fonseca | |||
Jornada 12 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
25/11/2023 | A Seca | Quintairos Rial | |||
25/11/2023 | Ponte dos Brozos | Cardoso Rodríguez | |||
25/11/2023 | Baltasar Pujales | Alcalá Rey | |||
26/11/2023 | As Eiroas | Carrillo Chekhov | |||
26/11/2023 | Oira | Cuesta Arribas | |||
26/11/2023 | O Morrazo | Casanova Cudeiro | |||
26/11/2023 | Manuel Candocia | Castro Gómez | |||
26/11/2023 | Cantarrana | Padín Pita | |||
26/11/2023 | A Madroa | Castro Alarcón | |||
Jornada 13 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
02/12/2023 | Municipal de Vilaxoán | Extremadura Hernández | |||
02/12/2023 | Os Carrís | García Rey | |||
03/12/2023 | As Eiroas | Polo Fraga | |||
03/12/2023 | A Ribela | Vidal Fonseca | |||
03/12/2023 | García Hermanos | García López-Arias | |||
03/12/2023 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Méndez Castro | |||
03/12/2023 | Municipal | García Rodríguez | |||
03/12/2023 | A Cheda | Estévez Blanco | |||
03/12/2023 | A Porta Santa | Abel Bruzos | |||
Jornada 14 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
16/12/2023 | A Seca | Castro Castro | |||
16/12/2023 | Oira | Miguéns Santiago | |||
16/12/2023 | Ponte dos Brozos | Davila Fernández | |||
16/12/2023 | Baltasar Pujales | Cuesta Arribas | |||
17/12/2023 | O Morrazo | García Gómez | |||
17/12/2023 | Manuel Candocia | Castro Alarcón | |||
17/12/2023 | Cantarrana | Casanova Cudeiro | |||
17/12/2023 | Barreiro | Iñarrea García | |||
17/12/2023 | O Viso | Lago Barreiro | |||
Jornada 15 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
06/01/2024 | A Seca | Martínez Santos | |||
07/01/2024 | As Eiroas | Padín Pita | |||
07/01/2024 | A Lomba | Espasandín Cores | |||
07/01/2024 | A Ribela | Extremadura Hernández | |||
07/01/2024 | García Hermanos | Castro Castro | |||
07/01/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Casanova Cudeiro | |||
07/01/2024 | Municipal | Méndez López | |||
07/01/2024 | A Cheda | Cardoso Rodríguez | |||
07/01/2024 | A Porta Santa | Vidal Fonseca | |||
Jornada 16 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
13/01/2024 | Ponte dos Brozos | García Rey | |||
13/01/2024 | Baltasar Pujales | Polo Fraga | |||
14/01/2024 | A Porta Santa | Quintairos Rial | |||
14/01/2024 | O Morrazo | Méndez Castro | |||
14/01/2024 | Manuel Candocia | Alcalá Rey | |||
14/01/2024 | Cantarrana | Abel Bruzos | |||
14/01/2024 | A Madroa | García López-Arias | |||
14/01/2024 | O Viso | González González | |||
14/01/2024 | Os Carrís | Castro Alarcón | |||
Jornada 17 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
20/01/2024 | Manolo Barreiro | Lago Barreiro | |||
20/01/2024 | A Ribela | Miguéns Santiago | |||
21/01/2024 | Oira | Carrillo Chekhov | |||
21/01/2024 | As Eiroas | Represas Rodríguez | |||
21/01/2024 | A Lomba | Cuesta Arribas | |||
21/01/2024 | García Hermanos | Cardoso Rodríguez | |||
21/01/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Extremadura Hernández | |||
21/01/2024 | Municipal | Castro Gómez | |||
21/01/2024 | A Cheda | Iñarrea García | |||
Jornada 18 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
27/01/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Abel Bruzos | |||
27/01/2024 | A Seca | González González | |||
28/01/2024 | Municipal | Espasandín Cores | |||
28/01/2024 | García Hermanos | Iñarrea García | |||
28/01/2024 | A Ribela | Castro Castro | |||
28/01/2024 | A Lomba | Padín Pita | |||
28/01/2024 | As Eiroas | Casanova Cudeiro | |||
28/01/2024 | Oira | García Gómez | |||
28/01/2024 | O Morrazo | Davila Fernández | |||
Jornada 19 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
03/02/2024 | Os Carrís | Martínez Santos | |||
03/02/2024 | Baltasar Pujales | Méndez López | |||
03/02/2024 | Manuel Candocia | García Rodríguez | |||
04/02/2024 | A Porta Santa | García López-Arias | |||
04/02/2024 | A Cheda | González González | |||
04/02/2024 | O Viso | Quintairos Rial | |||
04/02/2024 | Barreiro | Represas Rodríguez | |||
04/02/2024 | Cantarrana | Cardoso Rodríguez | |||
04/02/2024 | Ponte dos Brozos | Vidal Fonseca | |||
Jornada 20 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
10/02/2024 | A Ribela | Carrillo Chekhov | |||
10/02/2024 | As Eiroas | Estévez Blanco | |||
10/02/2024 | O Morrazo | Cardoso Rodríguez | |||
10/02/2024 | Manuel Candocia | Polo Fraga | |||
11/02/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Lago Barreiro | |||
11/02/2024 | García Hermanos | Casal Fernández | |||
11/02/2024 | A Lomba | García Gómez | |||
11/02/2024 | A Seca | Castro Alarcón | |||
11/02/2024 | Oira | Castro Castro | |||
Jornada 21 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
17/02/2024 | Anxo Carro | Méndez Castro | |||
17/02/2024 | Os Carrís | Vidal Fonseca | |||
17/02/2024 | Baltasar Pujales | Represas Rodríguez | |||
17/02/2024 | Ponte dos Brozos | Extremadura Hernández | |||
18/02/2024 | A Porta Santa | Estévez Blanco | |||
18/02/2024 | Municipal | Abel Bruzos | |||
18/02/2024 | O Viso | Davila Fernández | |||
18/02/2024 | Barreiro | Castro Gómez | |||
18/02/2024 | Cantarrana | González González | |||
Jornada 22 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
24/02/2024 | Oira | Espasandín Cores | |||
25/02/2024 | García Hermanos | Casanova Cudeiro | |||
25/02/2024 | A Ribela | Casal Fernández | |||
25/02/2024 | A Lomba | Alcalá Rey | |||
25/02/2024 | As Eiroas | Extremadura Hernández | |||
25/02/2024 | Manolo Barreiro | García Rey | |||
25/02/2024 | O Morrazo | Miguéns Santiago | |||
25/02/2024 | Manuel Candocia | Méndez Castro | |||
25/02/2024 | Ponte dos Brozos | Castro Alarcón | |||
Jornada 23 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
02/03/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | García Rey | |||
02/03/2024 | O Viso | Méndez Castro | |||
02/03/2024 | Baltasar Pujales | Martínez Santos | |||
03/03/2024 | A Porta Santa | Lago Barreiro | |||
03/03/2024 | Municipal | Casanova Cudeiro | |||
03/03/2024 | A Cheda | Castro Castro | |||
03/03/2024 | Os Carrís | García Rodríguez | |||
03/03/2024 | Barreiro | Polo Fraga | |||
03/03/2024 | Cantarrana | Quintairos Rial | |||
Jornada 24 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
09/03/2024 | O Morrazo | Cuesta Arribas | |||
09/03/2024 | Manuel Candocia | García Gómez | |||
10/03/2024 | A Ribela | Padín Pita | |||
10/03/2024 | A Lomba | Martínez Santos | |||
10/03/2024 | As Eiroas | Méndez López | |||
10/03/2024 | A Seca | Davila Fernández | |||
10/03/2024 | Oira | Castro Gómez | |||
10/03/2024 | Ponte dos Brozos | García López-Arias | |||
10/03/2024 | Cantarrana | Casanova Cudeiro | |||
Jornada 25 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
28/03/2024 | A Porta Santa | Castro Castro | |||
28/03/2024 | García Hermanos | Abel Bruzos | |||
28/03/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Castro Gómez | |||
28/03/2024 | Municipal | Cuesta Arribas | |||
28/03/2024 | A Cheda | García Rey | |||
28/03/2024 | Os Carrís | García Gómez | |||
28/03/2024 | O Viso | García López-Arias | |||
28/03/2024 | Barreiro | Casanova Cudeiro | |||
28/03/2024 | Baltasar Pujales | Vidal Fonseca | |||
Jornada 26 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
23/03/2024 | A Lomba | Castro Alarcón | |||
23/03/2024 | As Eiroas | García López-Arias | |||
23/03/2024 | A Seca | Vidal Fonseca | |||
23/03/2024 | Oira | Extremadura Hernández | |||
23/03/2024 | O Morrazo | Represas Rodríguez | |||
23/03/2024 | Ponte dos Brozos | Méndez López | |||
23/03/2024 | Cantarrana | Carrillo Chekhov | |||
23/03/2024 | Baltasar Pujales | González González | |||
24/03/2024 | Manuel Candocia | Lago Barreiro | |||
Jornada 27 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
31/03/2024 | A Porta Santa | Miguéns Santiago | |||
31/03/2024 | A Ribela | Cardoso Rodríguez | |||
31/03/2024 | García Hermanos | Alcalá Rey | |||
31/03/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Davila Fernández | |||
31/03/2024 | Municipal | Méndez Castro | |||
31/03/2024 | A Cheda | Estévez Blanco | |||
31/03/2024 | Os Carrís | Padín Pita | |||
31/03/2024 | O Viso | Extremadura Hernández | |||
31/03/2024 | Barreiro | Iñarrea García | |||
Jornada 28 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
06/04/2024 | Manolo Barreiro | García Gómez | |||
06/04/2024 | Ponte dos Brozos | Carrillo Chekhov | |||
06/04/2024 | Baltasar Pujales | Espasandín Cores | |||
07/04/2024 | As Eiroas | Lago Barreiro | |||
07/04/2024 | O Couto | Martínez Santos | |||
07/04/2024 | O Morrazo | Castro Castro | |||
07/04/2024 | Manuel Candocia | Davila Fernández | |||
07/04/2024 | Cantarrana | García Rey | |||
07/04/2024 | Barreiro | Cardoso Rodríguez | |||
Jornada 29 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
13/04/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Alcalá Rey | |||
13/04/2024 | Municipal | Castro Gómez | |||
13/04/2024 | A Cheda | Castro Alarcón | |||
13/04/2024 | Os Carrís | Abel Bruzos | |||
14/04/2024 | A Porta Santa | Iñarrea García | |||
14/04/2024 | A Lomba | Polo Fraga | |||
14/04/2024 | A Ribela | Miguéns Santiago | |||
14/04/2024 | García Hermanos | Estévez Blanco | |||
14/04/2024 | O Viso | Casanova Cudeiro | |||
Jornada 30 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
20/04/2024 | Manolo Barreiro | Quintairos Rial | |||
20/04/2024 | Baltasar Pujales | Cuesta Arribas | |||
20/04/2024 | Barreiro | Méndez Castro | |||
21/04/2024 | O Couto | Vidal Fonseca | |||
21/04/2024 | O Morrazo | Espasandín Cores | |||
21/04/2024 | Manuel Candocia | Carrillo Chekhov | |||
21/04/2024 | Anexo Ponte dos Brozos | Cardoso Rodríguez | |||
21/04/2024 | Cantarrana | García López-Arias | |||
21/04/2024 | O Viso | Polo Fraga | |||
Jornada 31 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
27/04/2024 | A Porta Santa | Castro Gómez | |||
27/04/2024 | As Eiroas | Extremadura Hernández | |||
27/04/2024 | A Ribela | González González | |||
27/04/2024 | García Hermanos | Cuesta Arribas | |||
27/04/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Martínez Santos | |||
27/04/2024 | Municipal | Castro Alarcón | |||
27/04/2024 | A Cheda | Alcalá Rey | |||
27/04/2024 | Os Carrís | Represas Rodríguez | |||
28/04/2024 | A Lomba | Davila Fernández | |||
Jornada 32 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
01/05/2024 | O Couto | Méndez López | |||
01/05/2024 | O Morrazo | García Rey | |||
01/05/2024 | Manuel Candocia | Represas Rodríguez | |||
01/05/2024 | Anexo Ponte dos Brozos | Estévez Blanco | |||
01/05/2024 | Cantarrana | Miguéns Santiago | |||
01/05/2024 | Baltasar Pujales | Lago Barreiro | |||
01/05/2024 | Barreiro | Padín Pita | |||
01/05/2024 | O Viso | González González | |||
01/05/2024 | Os Carrís | Martínez Santos | |||
Jornada 33 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
05/05/2024 | O Couto | Alcalá Rey | |||
05/05/2024 | A Seca | Carrillo Chekhov | |||
05/05/2024 | As Eiroas | Méndez López | |||
05/05/2024 | A Lomba | Quintairos Rial | |||
05/05/2024 | A Ribela | Méndez Castro | |||
05/05/2024 | García Hermanos | Padín Pita | |||
05/05/2024 | A Grela 1-Rodrigo García Vizoso | Polo Fraga | |||
05/05/2024 | Municipal | Castro Castro | |||
05/05/2024 | A Cheda | Casal Fernández | |||
Jornada 34 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
11/05/2024 | Anexo Ponte dos Brozos | Casanova Cudeiro | |||
11/05/2024 | O Viso | Davila Fernández | |||
12/05/2024 | O Morrazo | Casal Fernández | |||
12/05/2024 | Manuel Candocia | Polo Fraga | |||
12/05/2024 | Cantarrana | García Gómez | |||
12/05/2024 | Baltasar Pujales | Martínez Santos | |||
12/05/2024 | Barreiro | Cardoso Rodríguez | |||
12/05/2024 | Os Carrís | Castro Gómez | |||
12/05/2024 | A Porta Santa | Vidal Fonseca |
Màxima victòria local: 5 - 0 Sarriana-Pontevedra B |
Màxima victòria visitant: 1 - 5 Gran Peña-Alondras |
Millor ratxa guanyadora: Gran Peña: 8 Partits |
Pitjor ratxa perdedora: Arzúa: 9 Partits |
Millor ratxa no perdent: Bergantiños: 26 Partits |
Pitjor ratxa no guanyant: Arzúa: 13 Partits |
Partit amb més gols: 3 - 4 Arzúa-Alondras |